شرکت نوتاش ناب گستر پایا

فروش پلی استر ایزوگام

درباره نوتاش

شرکت نوتاش ناب گستر پایا از سال 1396 در زمینه تولید انواع لایه سوزنی، لایه و نمد خودرو و پلی استر فعالیت خود را آغاز…

محصولات نوتاش

تمامی تولیدات شرکت نوتاش ناب گستر پایا به همراه معرفی و آنالیز دقیق در صفحه محصولات قرار داده شده است…

مقالات نوتاش

جدیدترین اخبار شرکت و همچنین مقالات مرتبط با صنعت تولید لایه های سوزنی و نحوه تولید همگی در قسمت اخبار و مقالات…

تلفن نوتاش

مشتریان محترم می توانند جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات شرکت نوتاش با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایند…

مقالات تخصصی

فروش پلی استر ایزوگام – شرکت نوتاش ناب گستر پایا

فروش پلی استر ایزوگام درجه یک در شرکت نوتاش ناب گستر پایا با بهترین قیمت از اقدامات سازمانی این شرکت می باشد که کارشناسان مجرب ما در تمامی روزهای هفته و حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی و فروش پلی استر در انواع و گرم های مختلف هستند.

پلی استر یکی از لایه های اصلی و درواقع ستون بدنه ایزوگام است، پلی استر و تیشو از اول خط تولید ایزوگام روی یکدیگر قرار می گیرند و بعد از وارد شدن در تشت قیر کاملا آغشته به شیره مذاب می شوند و بعد از خارج شدن از تشت قیر، یک لایه فویل آلومینیومی به لایه زیرین چسبیده و بعد وارد تشت آب که مرحله خنک کننده هست می شوند.

دقت کنید که الیاف خریداری شده برای تولید و فروش پلی استر ایزوگام نباید نم داشته باشد که اگر خیس و مرطوب باشد به ضرر تولید و مصرف کننده پلی استر می باشد. چون تولید لایه سوزنی پلی استر بصورت وزنی محاسبه می شود، الیاف نم دار باعث ضرر وزنی و همچنین هنگام تولید دچار نقص برای عایق می شود. یکی از مشکلات عمده لایه های سوزنی که با الیاف خیس تولید شده اند را می توان به چروک شدن عایق ایزوگام اشاره کرد و گاهی کیفیت پایین پلی استر باعث پارگی عایق می شود.

ایزوگام شاید ظاهر ساده ای داشته باشد ولی تولید آن بسیار تخصصی است و نکات ویژه ای دارد. اگر دو روی پلی استر سوزن بخورد کیفیت عایق بالاتر میرود.

برای بازاریابی و فروش پلی استر حتما باید به صورت حضوری و اینکه یک رول نمونه برای تولید ارسال شود بهتر است، تا تولید کنندگان ایزوگام از پلی استر تولید شده اطمینان کامل داشته باشد.

 

پلی استر چگونه تولید می شود؟

شرکت پلی استر نوتاش الیاف را از معتبر ترین شرکت های تولیدی الیاف خریداری می نمایند و داخل مخزن دستگاه پلی استر ریخته تا حلاجی شود. اگر الیاف خریداری شده نم داشته باشد حتما باید صبر کرد تا خشک شود و بعد وارد مخزن حلاجی شود. در مرحله بعد الیاف حلاجی شده صاف می شود، سوزن میخورد و در نهایت به صورت رول های یک متری جمع می شود، چرا که برای تولید ایزوگام حتما رول آن به صورت یک متری باید باشد. پس از بسته بندی روی هر محصول بسته بندی شده وزن رول، تاریخ تولید، میزان گرماژ سفارش شده و چک لیست درج و محصول برای تولید کنندگان ایزوگام ارسال می شود.

شرکت نوتاش ناب گستر از سال 1396 در زمینه تولید و فروش پلی استر ایزوگام، انواع لایه سوزنی، لایه و نمد خودرو مشغول به فعالیت و ارائه دهنده با کیفیت ترین و بهترین قیمت پلی استر ایزوگام می باشد.

cont

آیا نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ؟

کارشناسان و پرسنل فنی ما در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان محترم می باشند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید