شرکت نوتاش ناب گستر پایا

خرید پلی استر ایزوگام

درباره نوتاش

شرکت نوتاش ناب گستر پایا از سال 1396 در زمینه تولید انواع لایه سوزنی، لایه و نمد خودرو و پلی استر فعالیت خود را آغاز…

محصولات نوتاش

تمامی تولیدات شرکت نوتاش ناب گستر پایا به همراه معرفی و آنالیز دقیق در صفحه محصولات قرار داده شده است…

مقالات نوتاش

جدیدترین اخبار شرکت و همچنین مقالات مرتبط با صنعت تولید لایه های سوزنی و نحوه تولید همگی در قسمت اخبار و مقالات…

تلفن نوتاش

مشتریان محترم می توانند جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات شرکت نوتاش با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایند…

مقالات تخصصی

خرید پلی استر ایزوگام – شرکت نوتاش ناب گستر پایا

خرید پلی استر ایزوگام برای تولید انواع عایق رطوبتی از اقداماتی می باشد که فعالان صنعت ایزوگام به آن توجه زیادی دارند زیرا که پلی استر از لایه های مهم تشکیل دهنده ایزوگام می باشد. از این رو به مشتریان و مصرف کنندگان توصیه می شود در خرید پلی استر ایزوگام نهایت دقت را داشته باشند و قبل از خرید با هماهنگی مسئولین آزمایشگاه خود اقدام به تهیه پلی استر نمایند.

پلی استر یا همان لایه سوزنی یکی از اجزای تشکیل دهنده ایزوگام است، برای اینکه شما تولید کننده عزیز بتوانید بهترین پلی استر را خریداری کنید شرکت نوتاش ناب گستر پایا را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

چند نوع پلی استر داریم؟

در خرید پلی استر ایزوگام دقت فرمایید که سه نوع دارد: پلی استر سبز، پلی استر ملانژ و پلی استر سفید هر کدام از این پلی استر ها کیفیت های متفاوتی دارند و با مواد مختلف تولید می شوند.

پلی استر سفید از الیاف درجه یک تولید شده که مواد اولیه آن از مواد درجه یک پالایشگاهی و با کیفیت ترین نوع الیاف می باشد و پلی استر تولید شده هم کیفیت بسیار بالایی دارد.

پلی استر سبز که الیاف آن هم سبز رنگ است و از مواد درجه ۲ تولید شده ولی برای تولید ایزوگام مناسب است و کیفیت پایینی هم ندارد و اکثر شرکت های تولید ایزوگام از آن استفاده می‌کنند.

پلی استر ملانژ از ضایعات الیاف تولید شده، به این صورت که شرکت های تولیدی هنگام تولید الیاف مقداری ضایعات می دهند که ضایعات مجدد به چرخه تولید باز می گردند و تبدیل به الیاف می شود از کیفیت نسبتا پایینی برخوردار هستند و قیمت پایینی هم دارند.

پلی استر در ایزوگام:

پلی استر یکی از لایه های مهم در تولید ایزوگام است و برای ایزوگام های دولایه و تک تولید می شود که ایزوگام تک لایه پلی استر دوخته و ایزوگام دولایه پلی استر با تیشو. برای تولید ایزوگام تک لایه باید سفارش پلی استر دوخته دهید که حتماً با دوخت و گرم بالاتر باشد.

ایزوگام را می توان با همه نوع پلی استر تولید کرد ولی کیفیت آن متفاوت است. هرچقدر گرماژ پلی استر پایین باشد کیفیت ایزوگام پایینتر و باعث شکست و پارگی آن می شود.

خرید پلی استر ارزان می‌تواند کیفیت عایقی که تولید می شود را به شدت پایین بیاورد. شرکت نوتاش با توجه به نوع تولید عایق رطوبتی و سفارش مشتریان محترم بهترین قیمت پلی استر ایزوگام را می دهد.

شایان ذکر است با توجه به اینکه شرکت پلی استر نوتاش با شرکت دماوند بام تولید کننده ایزوگام دلیجان در یک مجموعه کاری قرار دارند، پلی استر تولید شده در همین مجموعه هم استفاده می شود که موجب تولید ایزوگام با بهترین کیفیت شده است که برای خرید ایزوگام ما شرکت دماوند بام دلیجان را پیشنهاد می دهیم.

cont

آیا نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ؟

کارشناسان و پرسنل فنی ما در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان محترم می باشند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید